Başkan'ın Mesajı

Başkan'ın Mesajı

D.Sertaç ATBAŞ Kimdir

D.Sertaç ATBAŞ 1977 Kars'ın Arpaçay ilçesinde doğdu. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Öğrenimini Kocaeli Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliğinden mezun olarak tamamlamıştır. Eğitim kurumları ve Dijitürk şirketinde Bilişim alanında uzun yıllar yöneticilik yapmıştır. Yöneticilik birikimlerini ülkesine ve sektöre katkı sağlamak amacıyla 2014 yılında ülkemiz de yeni ve gerekli bir sektör haline gelen iş güvenliği hizmeti konusunda girişimcilik gösterek Tempo Osgb'nin kurucusu olmuştur. Tempo Osgb ile köklü referanslar elde eden firmayı 2016 yılında Grup bünyesine çevirerek Atay Grup adı altında Atay OSGB,Atay TMGD,Atay Çevre ve Atay Ölçüm şirketlerini kurarak sektörde daha geniş kitlelere hizmet vermek misyonu ile yeni kurumsal yüzü ile hizmet vermeye devam etmektedir.
D.Sertaç ATBAŞ İş Güvenliği için beklentilerini eleştirilerini ve ideallerini şu şekilde açıklamaktadır.

Önce Sağlık, Önce Güvenlik

Atay Grup olarak, yüksek kalitede hizmet ve ilgi ile hizmet verdiğimiz kurumlara minimum problemle maksimum hassasiyetle başarılı projelere imza atmaktan onur duyuyoruz.İş Sağlığı ve Güvenliğini hafife almadan ve yasaların gerektirdiği şekilde hızlı,kalıcı ve kaliteli bir biçimde sunmak Önce Sağlık, Önce Güvenlik en temel prensibimizdir.

İş Güvenliği çok önemli ve üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur. Kanaatimce nasıl evladınızı bir okula bir kurumuma emanet ediyorsanız, aslında ticari geleceğinizi kurumunuzun birikimini çalışanlarınıza emanet ediyorsunuz.Peki çalışanlarınızı kime emanet edeceksiniz? Büyeminin sürekliliği ancak ve ancak çalışanlarınızın kendini güvende hissetmesi ile gerçekleşir.

  • Bu itibarla her sektörde olduğu gibi merdiven altı iş güvenliği hizmeti vermeye çalışan firmalar ve bu firmalara prim veren kurumların çalışanlarını güvende hissettirmesi ve ülkemizin gerçek AB standartlarına ulaşabilmesine katkı sağlamak için lisanslı ve yetkili noktalardan hizmet alması gerektiğini düşünüyorum.

  • Riski siz alabilirsiniz ancak çalışanlarınıza aldırmayın..

  • D.Sertaç ATBAŞ

  • Atay Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Online Katalog İçin Lütfen Tıklayın,

Adres

  • Osman Yılmaz Mah.İstanbul Cad.No:30/3 Gebze / KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 644 00 90
  • Fax: 0 (262) 644 00 56
  • Email: info@atayosgb.com

Projeleriniz İçin

Hemen Teklif Alın


Teklif Alın